in ,

50 vjeç, por superseksi/ Manjola Nallbani ekspozon format me bikini (FOTO)

Edhe pse në moshën 50-vjeçare dhe nënë e dy vajzave, Manjola Nallbani duket sikur ka pirë nga “uji i rinisë”.

Pavarësisht moshës, këngëtarja e njohur Manjola Nallbani nuk di të plaket dhe shfaqet vazhdimisht në formën më të mirë fizike.

Së fundmi, ajo ka treguar se është me pushime, madje ka publikuar edhe foto me bikini.

Ia vlen të themi se këngëtarja duket shumë në formë dhe mjaft sensuale në foton ku shihet duke konsumuar një kafe.

  

 

Loading...

skagjum\

Ç’po ndodh mes çiftit? Befason Armina Mevlani: Nuk kam nevojë për një burrë

Kinematografia në zi, ndahet nga jeta Gjergj Xhuvani