in

Aksident i pazakontë në Tiranë, makina përplas tre persona teksa pinin kafe

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet pranë rrugës së Burgut. Drejtuesi i një makine ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar brenda një dyqani.

Për pasojë 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Nuk dihen ende motivi që e bëri drejtuesin 50-vjeçar të humbte kontrollin e mjetit.

Një dëshmitar në vendngjarja ka treguar: “Esht tek rruga burgut jan demtuar 3 veta duke pir kafe dhe shoferi ishte rreth 50 vjec por jan jasht rrezikut nga jeta.”

Loading...

JOQ

Krasta ‘mollë sherri’? Enkel Demit i mbyllin emisioni ai akuzon kolegun: Duhet të jesh vullnetar kokëulur i…

Keni plane për fundjavë? Shihni më parë si do të jetë moti