in

Aksident i rëndë/ Makina del nga rruga, vdes një person plagosen dy të tjerë

Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar pasditen e sotme në Kukës.

Një automjet tip “Opel” ka dalë nga rruga në afërsi të fshatit Myç-Mamëz.

Për pasojë drejtuesi i mjetit me inicialet P.M ka mbetur i vdekur, ndërsa dy të tjerë janë plagosur.

Dy të plagosurit me inicialet H.D dhe E.H po transportohen drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Nuk dihen ende rrethanat apo shkaqet e aksidentit.

Loading...

@joqalbania.com

Shokë të ngushtë për 60 vjet, tronditen nga zbulimi që bëjnë …

Sa do rrijë Rama në pushtet? A do shkarkohet Meta? Astrologia Meri Shehu thotë se…