Home Authors Postuar nga gerti

gerti

230 POSTIME 0 COMMENTS

Mbyllja e basteve, Rama publikon këngën e bixhozçiut të pikëlluar (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në “Facebook” të faqes satirike “Ngop Tv”, ku personazhi kryesor vuan për mbylljen e basteve.Me ritmin e...

Rritja e çmimit të naftës, protestë në disa qytete të vendit

Krahas studentëve të cilët kanë hyrë sot në ditën e nëntë të protestës, edhe sot të shumtë ishin banorët që kanë bllokuar disa akse...

“PROVOKACIJA”: Ushtari i KFOR-it ju tregon gishtin e mesëm serbëve në...

Një anëtar i kontingjentit hungarez të KFOR-it ju tregoi gishtin e mesëm gazetarëve serbë në Leposaviq. Sipas mediave serbe me këtë gjest ushtari tregoi qëndrimin...

Procedimet në protestë/ Përplasje polici-MB, paralajmëron Lleshaj

Në fjalën e tij të parë në Kuvend që prej dekretimit si ministër i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka përgënjeshtruar lajmin për nisjen e procedimit...

“Jemi qytetarë, jo shpellarë”, banorët e Bregut të lumit protestë

TIRANËBanorët e Bregut të Lumit kanë dalë sërish sot në protestë për mungesën e dëmshpërblimeve nga ndërtimi i Bulevardit të Ri. “Jemi qytetarë, s’jemi...

Çfarë po ndodh! Mimoza Shkodra martohet me këngëtarin e njohur?

TIRANE Pak javë më parë, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu pranuan se i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre. Pas ndarjes është përfolur shumë për...

Infarkti, ajo pret 37 minuta më shumë se ai për të...

Femrat që pësojnë një infarkt (dhe kanë dhimbje në gjoks) presin më shumë se meshkujt për të lajmëruar urgjencën, mesatarisht edhe 37 minuta më...

Video e kërcënimit, Drejtoresha e “Samiut” hetim për “fajtorin”

TIRANE Publikimi i videos në “BalkanWeb”, në të cilën shfaqej drejtoresha e Sami Frashërit, tek kërcënonte nxënësit e shkollës për të mos marrë pjesë në protestë,...

Monica Bellucci sfilon në Marrakech dhe zbulon filmat e saj të...

Është një moment i artë për Monica Belluci. Artistja ka sfiluar në tapetin e kuq të Marrakech International Film Festival, duke zbuluar që do...

Pekin, dënim me vdekje për autorin e masakrës së Hunanit

KINEAutoritetet kineze dënuan me vdekje personin, i cili në muajin shtator sulmoi një turmë njerëzish me mjetin e tij ‘’Suv’’ku mbetën të vdekur 15...
- Advertisement -