Home Authors Postuar nga Ska Gjum

Ska Gjum

3166 POSTIME 1 COMMENTS

VIDEO/ I shtrirë nudo në krevat, ja momenti i arrestimit të...

TIRANË- Del momenti i arrestimit të reperit të njohur Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. I shtrirë në krevat, përmbys, gati nudo policët i vënë...

NDAHET NGA JETA AUTORI I  ENCIKLOPEDISË  TË  PULLAVE POSTARE...

Lajmi i dhimshëm i datës 8 Tetor 2018  për ndarjen para kohe nga jeta të  krijuesit të  Enciklopedisë  të  pullave postare shqiptare Thimi Nikës...

Foto/ I riu u qëllua disa herë me thikë në rrugicën...

30-vjeçarit Holti Hajdari i kishin zënë pritë në rrugicën përpara shtëpisë së tij në rrugën“Bego Hoxha” në Kombinat, Tiranë. Autori është një 25 vjecar...

Vrau punëtorët e bashkisë/Autori: Më tha pijanec, më qëlloi me shpullë

Viktimave të masakrës së djeshme në Shëlli të Macukullit të Matit u është dhënë lamtumira e fundit dhe bashkia ka marrë përsipër shpenzimet e...

Prokurorët sekuestrojnë videon që publikoi Salianji në Opinion

Oficerë të Prokurorisë së Krimeve të Rënda kanë sekuestruar të mërkurën videon e publikuar nga deputeti Ervin Salianji mbrëmjen e së martës në emisionin...

Vritet 44-vjeçari në pragun e shtëpisë, FNSH rrethon Lushnjen

Një  ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje ku një burrë është qëlluar ër vdekje në pragun e shtëpisë së tij. Ngjarja...

Policia tenton të marrë Ervis Martinajn, tensione mes mjekëve dhe policisë

Tensione mes oficerëve të policisë dhe mjekëve të Spitalit Amerikan 2 për të plagosurin Ervis Martinaj. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi në emisionin ‘Dritare me...

EKSKLUZIVE/ Inspektorët e UEFA-s u kërcënuar me emrin e Ilirjan Përmeti,...

Një e-mail duket se i ka dhënë goditjen fatale Skënderbeut në gjyqin që pati me UEFA-n para se kjo e fundit të merrte vendimin...

Kur të gjithë mendonin se Çiljeta ishte në lidhje të komplikuar...

Ka disa kohë që këngëtarja Çiljeta Xhilaga është në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe publikut, për shkak të lidhjes së saj me...

A shiten në mes të Tiranës për nxënës e të rinj...

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” pritet të sjellë sonte me zë dhe figurë, llojet e lëndëve narkotike të ndaluara, që u shiten nën...
- Advertisement -