in ,

“Çmendet” Iva Tiço/ Heq reçipetat dhe i fluturon në ajër (FOTO)

Gazetarja Iva Tiço iu ka dhënë fund pushimeve për këtë verë por foton e publikuar së fundmi na ka habitur të gjithëve.

Ajo ka pozuar me reçipeta në duar duke I rrotulluar në ajër.

Duket se gazetarja ka dalë topless, megjithëse nuk dallojmë gjë nga fotoja.

“Mirupafshim verë,”- shkruan Iva Tiço përkrah fotos së saj.

 

Loading...

skagjum\

FOTO/ Aktori i njohur sherr me gruan në mes të detit

I “zuri” vendin/ Nevina Shtylla për Ilda Bejlerin: Do doja t’ia thyeja takat e …