in ,

Ç’po ndodh mes çiftit? Befason Armina Mevlani: Nuk kam nevojë për një burrë

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë një ndër çiftet më të komentuara, duke marrë shpesh vëmendjen e shtypit rozë.

Ndërkohë, Armina për shkak të profesionit të saj është shumë aktive në rrjetet sociale. Vazhdimisht ajo publikon momente nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Armina ka vendosur të ndajë me ndjekë në InstaStory një postim të pazakontë.

“Kur një burrë fiton para, ai ndjehet sikur dëshiron më shumë gra, por kur një grua bën para, ajo ndjehet sikur nuk ka nevojë për një burrë,”– shkruan blogerja.

Nuk dihet nëse ky ishte thjesht një status që e frymëzon apo ishte një mesazh i drejtpërdrejtë për bashkëshortin e saj Shkëlzen Berisha.

Loading...

skagjum\

“Shumë aksidente rrugës”/ Oriola “tërbon” shoferët, vetëm me tanga majë motorrit (VIDEO)

50 vjeç, por superseksi/ Manjola Nallbani ekspozon format me bikini (FOTO)