Kanë qenë të shumta fotot dhe videot e publikuara të shtunën nga protesta e opozitës në qendër të Tiranës. Më të shpërndara kanë qenë momentet e përplasjes së protestuesve me policinë.

Lapsi.al sjell më poshtë një video të veçantë të xhiruar me dron gjatë momentit kur policia ka hedhur gaz lotsjellës dhe turma është larguar. Për më shumë shihni pamjet. ©LAPSI.alLojtës Videosh