in ,

Diss-et e kolegeve/ Shpërthen Tayna: Thuajuni k*rvave …

Një ndër reperet më të mira shqiptare, Tayna ka postuar një status thumbues në InstaStory për të gjithë ata që mendojnë se shumë shpejt shkëlqimi i saj do të marrë fund.

Reperja nga Kosova tregon se do vazhdojë të ngjitet edhe më lart.

“E djeg çdo verë. Vitin e kalum “Columbiana”, këtë verë “Bye Bye”. Kush është i radhës? Thonë se ‘epoka’ ime ka marrë pothuajse fund, thuajini k*rvave: Ëndërroni, ëndërroni”.- shkruan Tayna në rrjete sociale.

Ky mesazh vjen pas diss-eve që vazhdojnë me reperet e tjera, përfshirë këtu edhe Melindën që akuzoi Taynën dhe Dafina Zeqirin për këngë të kopjuar.

Loading...

skagjum\

Sherr burrë e grua, kapen armët, policia arreston 60-vjeçarin

Seks në mëngjes apo në darkë?/ Olti Curri: Rëndësi ka të jetë …