in ,

‘Dua të të puth te…’/ Aktorja shqiptare publikon mesazhet ‘hot’

Olta Gixhari është një nga aktoret e cilësuara më sexy në vend.

Ajo është shpesh aktive në rrjetet sociale me fotot e saj sensuale dhe provokuese.E së fundmi aktorja ka vendosur të publikojë mesazhe që ngrenë në piedestal bukuroshen, dhe dëshirat e zjarrta të mëshkujve.

“Mund të të puth gjithë ditën, çdo ditë… për vite,”- i shkruan një adhurues në mesazh.

Nuk je si ato femrat që nxjerrin gjoksin e b*thën në çdo foto e çdo postim. Për mua me sensualitetin që ked he në një foto të thjeshtë je femër unike. Je femra më seksi që unë kam parë,”– i shkruan një ndjekës tjetër.

Mesazhet janë pa fund , dhe Olta Gixhari ka zgjedhur të publikojë disa prej tyre, që duket se i kanë pëlqyer shumë, dhe i ka falenderuar.E së fundmi aktorja ka vendosur të publikojë mesazhe që ngrenë në piedestal bukuroshen, dhe dëshirat e zjarrta të mëshkujve.

Loading...

“Mund të të puth gjithë ditën, çdo ditë… për vite,”- i shkruan një adhurues në mesazh.Nuk je si ato femrat që nxjerrin gjoksin e b*thën në çdo foto e çdo postim. Për mua me sensualitetin që ked he në një foto të thjeshtë je femër unike. Je femra më seksi që unë kam parë,”– i shkruan një ndjekës tjetër. Mesazhet janë pa fund , dhe Olta Gixhari ka zgjedhur të publikojë disa prej tyre, që duket se i kanë pëlqyer shumë, dhe i ka falenderuar.

skagjum\

I “zuri” vendin/ Nevina Shtylla për Ilda Bejlerin: Do doja t’ia thyeja takat e …

2

Fevziu fut në ‘bela’ Rudinën/ Ndjekësit ‘e kryqëzojnë’ për emisionin e fundit