in

E pazakontë, fatura e drekës alarmon turistët, thërrasin policinë

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në qytetin e Ohrit, shkruan Insajderi.

Disa turistë që kishin shkuar atje për të drekuar, fatura e ushqimit u kishte ardhur e fryrë, në total 50.000 denarë apo 833 euro.

Ata kishin bërë debat me kamarierët dhe më pas kishin njoftuar policinë. Pas debatit, turistët kishin paguar 660 euro.

Loading...

@balkanweb.com

Modelja duke ‘i mbajt me dorë’/ Oriola Marashi ‘tërbon’ rrjetin me videon (VIDEO)

Tiranë/ Policia “makthi” i shoferëve, 17 të arrestuar në 1 javë