in

Është lojë apo konfirmim? Fotot e Marinës që duket se vulosin dyshimet e shtatzanisë!!

Është dicka për të cilën po flasin prej ditësh të gjithë, megjithatë gjë të sigurtë nuk ka. Dyshimet për një shtatzaninë të mundshme të Marina Vjollcës nisën nga disa foto, e janë po dy foto të fundit të moderatores ato që I kanë hedhur edhe më shumë bezinë zjarrit të thashethemeve. Ndërsa bjondja simpatike ka shijuar një palë pushime të vecanta në një vend ekzotik, të gjithëve I mbetën sytë ( dhe mendja) tek dy fotot që ajo ka hedhur në rrjetet sociale ku ka mbuluar barkun me kapele!

A po përpiqet të fshehë rrumbullakësinë e tij prej shtatzanisë, apo është thjesht duke luajtur me ne? Këtë duhet të presim dhe ca që ta marrim vesh saktësisht, sepse cifti vetë, duket nuk ka ndërmend të paktën për momentin, të pohojë gjë!

Loading...

Britney Spears tregon dietën me fruta për të humbur sa hap e mbyll sytë, katër kile!

3

Vajza e ish-deputetes thyen rrjetin me foto të nxehta nga pushimet