in ,

FOTO/ Aktori i njohur sherr me gruan në mes të detit

Michele Placido, një nga personazhet më të dashur të shqiptarëve në rolin e komisar Katanit dhe një personalitet i kinematografisë italiane është kapur nga mediat italiane duke bërë sherr me gruan e tij, Federica Vincenti, ndërsa ishin me pushime.

Foto e publikuara nga ‘Diva e Donna’ tregojnë se çifti nuk ka qenë në një situatë aspak normale mes tyre.

Michele dhe Federica u martuan në 2012-tën e kanë një djalë 13-vjeçar, Gabriele. Ata kanë një diferencë në moshë prej 37 vjetësh dhe raportet mes tyre prej kohësh nuk janë më të qeta.

Dy vjet më parë, Federica tha për Diva e Donna: “Martesa është një udhëtim dhe tani, unë nuk e di çfarë ka pas kthesës. Kemi djalin, kemi shtëpinë, por në mendje dhe në zemër, unë jam shumë vetëm”.

   

 

Loading...

skagjum\

Morena Taraku shpërthyese në bikini

“Çmendet” Iva Tiço/ Heq reçipetat dhe i fluturon në ajër (FOTO)