in ,

FOTO/ Shokohen pushuesit, një peshkaqen 1.5 metra i gjatë kapet në Vlorë

Një peshkaqen pranë bregut në Radhimë, ka shkaktuar panik tek pushuesit mesditën e sotme.

Gjallesa detare, 1.5 metra i gjatë, ishte nxjerrë në bregdet nga peshkatarët, të cilët e kishin kapur së bashku me peshq të shumtë nga “gjahu” i tyre i përditshëm.

Peshkaqeni është vendosur në tavolinat e një lokali dhe ka mbledhur qytetarë të shumtë kureshtarë rreth e rrotull për të parë këtë krijesën të detit me përmasa të mëdha.

 

Loading...

skagjum\

“Prano që kërcënohesh me jetë nëse ….”/ Reagon Xhisiela Maloku: S’më tremb asgjë, dy herë eksploziv…

“Shumë aksidente rrugës”/ Oriola “tërbon” shoferët, vetëm me tanga majë motorrit (VIDEO)