in

FOTOT/ Si po i kalojnë pushimet “fëmijët e pasur” të Instagramit

Pushimet e tyre sigurisht që nuk kanë lidhje me tuajat. Me shumë gjasa ju s’jeni sipër një jahti, apo s’keni ndërmend të udhëtoni me avion apo helikopter privat, madje nuk ju shkon në mendje as të derdhni pafund shampanjë, por ata munden.

Po flasim për “Fëmijët e pasur” të Instagramit, që na habisin edhe këtë verë.

Faqja “The Rich Kids” që ka afro 350.000 ndjekës në Instagram dhe dokumenton jetën e pasanikëve të rinj, nuk resht së postuari foto nga pushimet e tyre.

Më kuriozët mund t’ju hedhin një sy! Nuk është keq të ëndërrosh!

Loading...

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

Lajm i fundit / Shantazh me foto intime një femre në Fier, arrestohen dy burra

Vjedhje banke me transaksione, kapet 41-vjeçari në kërkim