in

Helikopteri i FA shpëton 7-vjeçaren, ishte izoluar në katin e 10

Një helikopter i kërkim shpëtimit i Forcës Ajrore, me një grup të Forcave Speciale në bord mori pjesë në operacionin për evakuimin e një fëmije.

Vogëlushja ishte izoluar në katin e 10 të pallatit, për shkak të zjarrit të rënë në banesën e saj.

Falë bashkëpunimit me Shërbimit Zjarrfikës te qytetit te Elbasanit, vajza u evakuua dhe gëzon shëndet të plotë.

Loading...

(d.xh/Balkanweb)

‘O Mashtrues’, ‘Albanian mafia’/ Rama nuk gjen qetësi as në Londër (VIDEO)

“Perimetri”, shpërndanin drogë, arrestohen 4 persona në Tiranë