in ,

I “zuri” vendin/ Nevina Shtylla për Ilda Bejlerin: Do doja t’ia thyeja takat e …

Këtë sezon të ri, në drejtimin e “Proçesit Sportiv” Edi Manushi nuk do të ketë në krah më Nevina Shtyllën por moderatoren të larguar nga SuperSport Ilda Bejlerin.

Por në mbrëmjen e djeshme ka qenë e ftuar dhe moderatorja e sezonit të kaluar e cila nuk e ka shmangur një batutë për kolegen e saj.

Nevina Shtylla me shaka, u shpreh se duke parë studion e re do donte t’i thyente takat Ildës që të ishte në skenë, ndërsa tregoi edhe një dhuratë nga tifozët e Tiranës.

“Këtë studio të re e pashë me shumë zili, dhe mendova një herë të thyej takat e Ildës e të futem vetë aty(qesh). Për largimin tim, tifozët e Tiranës më kanë përgatitur një dhuratë këtë bluze, dhe i uroj fat për sezonin e ri” – deklaroi Nevina Shtylla.

Loading...

skagjum\

“Çmendet” Iva Tiço/ Heq reçipetat dhe i fluturon në ajër (FOTO)

‘Dua të të puth te…’/ Aktorja shqiptare publikon mesazhet ‘hot’