0
in ,

‘Ju puç Enca’/Lakuriq dhe me shkumë, këngëtarja provokon me fotot sa hap sytë

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia mëngjesin e sotëm ka postuar disa foto të nxehta në rrjetet sociale, nga ku përshëndet të gjithë fansat.

E zhvezhur dhe e mbuluar e gjitha në shkumë, Enca ka ndezur rrjetin paraditen e kësaj të diele, teksa mbi foto shkruan: “Ju puç Enca e mëngjesit”.

Ndërkohë këngëtarja njihet për foto të tilla provokuese, kështu ka bërë edhe këtë herë me këtë postim, teksa dhjetëra fansa i kanë bërë komente pozitive.

Loading...

skagjumj\

2

‘Shtrydhet’ Portokallia/ Tjetër aktore e rëndësishme largohet tek rivali i spektaklit

3

‘Me një p*** si Bleona’/ Stresi e përmend në këngën e re, Bleona ‘shkrihet’ nga të qeshurat