in ,

“Kaubojsi” nxjerr në shitje brunen nudo për 300 euro

Ish-deputeti i PS, Eduart Ndocaj na i dëshmon shpesh herë në rrjetet sociale se ka një talent të madh në pikturë.

Së fundmi, ai ka prezantuar pikturën e tij më të fundit. Një vajzë brune, totalisht e zhveshur dhe me vithet e ngritura, e pikturuar sigurisht.

Krahas fotos Ndocaj shkruan se kjo pikturë shitet me çmimin 300 euro.

Mirdita miq ju pershendes . Me kete Pikturen time te fundit. 40×60
Per me shum vizitoni web-site tim Www.eduartndocaj.al. Dhe … ART Eduart Ndocaj. Qmimi €300.00,”– shkruan Ndocaj krahas fotos.

 

Loading...

skagjum\

8

Uff! Modelja seksi “tërbon” fansat me foto komplet lakuriq, të lë pa frymë me … (FOTO)

Sherr burrë e grua, kapen armët, policia arreston 60-vjeçarin