in ,

Kur të kishte xhuxhi dashnore, mesazhi që ‘tërboi’ moderatoren e njohur shqiptare

Moderatorja, Einxhel Shkira është mjaft e komentuar në rrjetet sociale e mediat rozë. Së fundmi, ajo është rikthyer pas në kohë me postimet në “Instastory”, duke treguar foto nga vitet e kaluara.

Këto foto janë komentuar nga ndjekësit e saj, të cilët i kanë shkruar mesazhe. Njërin prej tyre, Einxhel ka vendosur që ta bëjë publike, pasi njëra i shkruan: Në kohën kur të kishte xhuxhi dashnore ke qenë këtu”.

Madje moderatorja i ka kthyer edhe përgjigjen epike: “Hahaha me thënë të drejtën s’kam pas nai xhuxh dashnor. Mos më ngatërron me borëbardhën?!”.

“Ka mundësi as më njeh fare. Se të njihje se bëj këtë gafë. Prandaj të ktheva përgjigje, e prandaj qesha”, i ka thënë Shkira, të cilës ndjekësja i kthehet: “Gabim autografik, halla e vjetër është dhe gabohet”.

“E kuptoi vet gabimin, më kishte ngatërruar me Borëbardhen”, shkruan Einxhel teksa zbulon bisedën që ka bërë me ndjekësen e saj.

 

Loading...

skagjum\

Prezantueses së motit gati sa si ‘shpërthen’ gjoksi

Më hoqi mbathjet dhe iu tregoi miqëve të saj p****** tim/ Modeli akuza të rënda Katy Perry-t