in ,

Më hoqi mbathjet dhe iu tregoi miqëve të saj p****** tim/ Modeli akuza të rënda Katy Perry-t

Akuza të rënda kanë ardhur për këngëtaren me famë botërore Katy Perry nga modeli Josh Kloss. Ajo ka punuar me të në setin e videos muzikore të saj “Teenage Dream” në 2010.

Modeli ka thënë se Katy Perry e sulmoi seksualisht në një festë në vitin 2012, por miqtë e saj thonë se këto deklarata janë të pavërteta.

Modeli ka bashkëpunuar vite më parë me Katy Perry-n, ku u shfaq në videoklipin muzikor “Teenage Dream” në vitit 2010. Ai ka akuzuar Katy Perry- n për sjellje seksuale të pahijshme gjatë një ngjarje ku të dy morën pjesë disa vite më parë.

Në një postim në Instagram, Josh Kloss tha se ylli I muzikës e poshtëroi atë. Katy Perry iu afrua atij në një aheng rreth vitit 2012 dhe Kloss tha: “Perry hoqi me shpejtësi mbathjet e mia Adidas aq sa mund t’i tregonte miqve të saj dhe turmës përreth nesh, penisin tim”.

Pas incidentit të pretenduar, Kloss tha se ndjehej “patetik dhe siklet”.

Vendimi i Kloss për të treguar historinë e tij vjen vetëm disa ditë pasi Perry festoi përvjetorin e nëntë të albumit të saj Teenage Dream, i cili e cilësoi atë si një nga yjet më të mirë në botë.

 

Loading...

skagjum\

Kur të kishte xhuxhi dashnore, mesazhi që ‘tërboi’ moderatoren e njohur shqiptare

8

Uff! Modelja seksi “tërbon” fansat me foto komplet lakuriq, të lë pa frymë me … (FOTO)