0
in ,

Me mini-bikini dhe cigare hashashi/ Ish-banorja e Big Brotherit ‘se rr***’ për ligjin

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe duket se nuk do t’ja dijë për asnjeri, dhe ka tymosur hashash në shezlongun ku po kalonte pushimet.

Fotot e siguruara nga NewsBomb tregojnë modelen që konsumon cigare hashashi, teksa përrreth ka edhe familjarë.

Me bikini, në pah bien dhe format e saj të rënë, ndryshe nga çfarë shikojmë në fotot e publikuara në profiling e saj, që me sa duket kanë photoshop brenda!

 

Loading...

skagjum\

2

‘Sa shumë të dashka Zeni sa s’ka ndër mend të martohet’/Komentuesit shpërthejnë ndaj postimeve të Arminës

6

“Ose është gay ose e mban sa për…”/ Modelja e famshme shqiptare në lidhje?