0
in ,

‘Me një p*** si Bleona’/ Stresi e përmend në këngën e re, Bleona ‘shkrihet’ nga të qeshurat

Dje Stresi publikoi këngën e tij të re me titull “Nuk o veç gang”. Mirëpo ajo që ra në sy ishte se në tekst Stresi përmendte Bleona Qeretin. Bleona e ka mbështetur reperin duke postuar këngën e tij në Instastory e duke shkruar pjesën që Stresi e përmend në tekst: “Me një *** si Bleona Qereti. Stresi e dashuroj këtë këngë”.

“S’merrna me **** me silikon”, ishte një pjesë tjetër që i ka pëlqyer Bleonës.

Loading...

skagjum\

2

‘Ju puç Enca’/Lakuriq dhe me shkumë, këngëtarja provokon me fotot sa hap sytë

Aksidentohet aktori i famshëm, me plagë të rënda drejt spitalit