TIRANE – Pas “I Don’t Need Your Love”, Bleona Qereti vjen me një projekt të ri. Këngëtarja shqiptare pak javë më parë lajmëroi fansat e saj me anë të një postimi në se Instagram se kishte gati këngën dhe pritjes i erdhi fundi.

Ditën e djeshme publikohet kënga e re “Monster” e cila shoqërohej edhe me një klip shumë interesant. Në videoklipin e xhiruar në Como Italisë, Bleona shfaqet mjaft provokuese dhe seksi.

Klipi nis me momentin nga altari, kur këngëtarja dhe partneri i saj në klip martohen. Bleona i këndon dashurisë si asnjëherë më parë, si anën e saj pozitive ashtu anën negative.

 • foto galeri  Me seksi se kurrë/ Bleona Qereti publikon këngën e re “Monster” bleoa
 • foto galeri  Me seksi se kurrë/ Bleona Qereti publikon këngën e re “Monster” bleona 1
 • foto galeri  Me seksi se kurrë/ Bleona Qereti publikon këngën e re “Monster” 1 3
 • foto galeri  Me seksi se kurrë/ Bleona Qereti publikon këngën e re “Monster” 3 1
 • foto galeri  Me seksi se kurrë/ Bleona Qereti publikon këngën e re “Monster” 4 1
 • foto galeri  Me seksi se kurrë/ Bleona Qereti publikon këngën e re “Monster” Untitled 7 5

(Balkanweb)