in ,

Morena Taraku shpërthyese në bikini

Morena Taraku ka qenë shumë provokuese me imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram e cila shfaqet vetëm në bikine.

Këngëtarja që së fundmi është kritikuar për videoklipin e këngës sërish ka provokuar me postimin e bërë vetëm në bikine ku tani në plan të parë ka vënë vithet ‘shpërthyese’.

Përndryshe, javën e kaluar Morena e cila momentalisht është duke jetuar në shtetin turk ka njoftuar fansat e saj se shumë shpejtë do sjell një tjetër projekt muzikor.

Loading...

skagjum\

Bukuroshet e plastifikuara të ekranit dhe ‘gangsterrat’ me të cilët kanë ndarë jetën

FOTO/ Aktori i njohur sherr me gruan në mes të detit