in

Ndahet nga jeta aktorja e njohur si ‘Salome’

Aktorja e famshme e telenovelave meksikane, Edith González, ndërroi jetë ditën e sotme (13 qershor) në moshën 54-vjeçare.

Dy vite më parë, ylli i “Salomé” përjetoi një gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e kancerit dhe për këtë arsye iu nënshtrua kimioterapive dhe mjekimeve. Ndonëse për pak kohë u duk sikur González e fitoi betejën për të jetuar, në fakt këtë vit gjendja e saj u përkeqësua ndjeshëm.

 

Loading...

@lapsi.al

Kishte hipur në shenjë proteste, babai që hodhi vajzën nga tarraca i shpëton burgut

Zbulohet misteri, pse burrat i zë gjumi pas seksit