in

Ndryshime me patentat, çfarë ndodh nga 15 Gushti

Lëshimi i kartonit të ri të LejeDrejtimit (Patenta), nga 15 Gushti do realizohet në vetëm 30 minuta, duke eliminuar paraqitjen dy herë në institucionet kompetente.

Lajmin e bën me dije Drejtoria e Përgjithshme e Transportit Rrugor përmes një postimi në faqen e saj në Facebook.

Drejtoria e Patentave bën me dije se risia starton me Tiranën që lëshon 45% e nr total të patentave të reja.

🌟BREAKING NEWS! 🤗Personalizimi/Lëshimi i kartonit të ri të LejeDrejtimit (Patenta) nga 15 Gushti do realizohet në vetëm…

Posted by Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor on E hënë, 12 August 2019

Loading...

@boldnews.al

Vranë 23-vjeçarin në Fier dhe e hodhën në kanal, kapen autorët

Çfarë roli pati videoja e “komplotit Tom Doshi” në shkarkimin e prokurorit Eugen Beçi