in

Pamje +18/ Ky është plazhi shqiptar ku turistët shfrenohen fare, pinë “mall” e bëjnë marrëdhënie në grup

Disa turistë kanë thyer limitet, por edhe rregullat në vendin tonë. E themi këtë, pasi ata janë filmuar lakuriq në mes të ditës në një plazh publik në vendin tonë.

Bëhet fjalë për plazhin e Vilë Bashtovës në grykëderdhjen e Shkumbinit. Në këtë ven turistë të shumtë kanë ardhur me rulota. Videoja është filmuar nga “abc news”.

Turistët janë të shfrenuar fare, ata bëjnë marrëdhënie intime në grup, konsumojnë “mall”. Shenjat e këtyre veprimeve janë të dukshme kudo.

Vajzat lahen në det ta gjë fare dhe nuk shqetësohen aspak se plazhi është publik.

Mesa duket zona e plazhit të vilë Bashtovës u përket turistëve të shfrenuar. Më poshtë po ju sjellim edhe videon me imazhet +18.

Komentet ju takojnë juve.

Loading...

@joqalbania.com

Del videoja e rëndë, momenti kur qëllohen me breshëri plumbash 4 qytetarët në Prishtinë

Bukuroshet e plastifikuara të ekranit dhe ‘gangsterrat’ me të cilët kanë ndarë jetën