in ,

Se t’kam ene katunarin tim, ene po ta fal…/ Rama mesazh biznesmenit për kuponin

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur rrjetet sociale për t’i përcjellë mesazh një biznesmeni, të cilin e ka edhe mik.

Për të treguar se ligji kundër informalitetit vepron gjithmonë dhe ndaj kujdo, Rama ka publikuar mesazhin ndaj biznesmenit, të cilit i thotë se ligjin e do më shumë.

“Yllin e famshëm të Peshkut në Tiranë, e dua shumë se është punëtor i madh🤗 Po Ligjin e dua edhe më shumë👍 P

ranej Yllo, se t’kom ene katunarin tim anej nolt, men për her tjetër me kuponat🤭 Ene mos e harro inglizin, që thot “Dy gjona jon t’vdekme për robin n’demokraci, vdekja ene taksat”, shkruan Rama.

 

Loading...

SKAGJUM\

Nuk përmbahen/ Bleona dhe Alban Ramosaj nudo në Ibiza (VIDEO)

Biznesmeni plas “bombën”/ Zbërthen skemën mafioze pas 30 qershorit