in ,

Seks në mëngjes apo në darkë?/ Olti Curri: Rëndësi ka të jetë …

Olti Curri njihet për karakterin e tij të drejtëpërdrejtë dhe për kritikat e shumta në adresë jo vetëm të personazheve publikë, por edhe fenomeneve të ndryshme sociale.

Por këtë herë nuk ka lidhje me të tjerët por me veten e tij.

Në një bisedë të hapur me ndjekësit e tij, ai ka mirëpritur pyetje të ndryshme. Një nda komentuesit i shkruan: “Më mirë seks në mëngjes apo në darkë?

Aq është dashur që Olti Curri të mos ja lejë mangut një përgjigje EPIKE, si ç’di ai: “Rëndësi të jetë pa pagesë”.

 

Loading...

skagjum\

Diss-et e kolegeve/ Shpërthen Tayna: Thuajuni k*rvave …

Pamjet dramatike, pronari i lokalit në Porto Palermo varet te kofano dhe tenton të shqyejë xhamin me grushte