0
in ,

‘Shtrydhet’ Portokallia/ Tjetër aktore e rëndësishme largohet tek rivali i spektaklit

Delinda Disha, një prej aktoreve më të spikatura të spektaklit “Portokalli” ka vendosur të largohet pas 4 vitesh.

Lajmin e ka bërë të ditur Turjan Hysko nëpërmjet një postimi në Instastory ku zbulon edhe programin më të ri ku do e shohim aktoren. Turi ka treguar se tashmë Delinda do i bashkohet  emisionit të tij, “Klanifornia Show” dhe kjo lëvizje e saj ka qenë e papritur.

“Delinda Disha në “Klanifornia”! Ku qëndron problemi këtu?”, shkruan Turi mbi foton e saj. Kujtojmë se spektakli është një ripunim i “Duplx” dhe pjesë e tij janë bërë personazhe mjaft të njohur të ekranit.

Mes tyre Marina Vjollca, Olsi Bylyku dhe Lisa Kujofsa.

Loading...

skagjum\

3

Moderatorja ‘mbush duart’ me të dashurin në foto/ Curri ironizon fotot: I janë marrë mend… (FOTO)

2

‘Ju puç Enca’/Lakuriq dhe me shkumë, këngëtarja provokon me fotot sa hap sytë