in ,

“Shumë aksidente rrugës”/ Oriola “tërbon” shoferët, vetëm me tanga majë motorrit (VIDEO)

Oriola Marashi njihet si një femër mjaft provokative me postimet në rrjetet sociale.

Por së fundmi ajo ka postuar një video ku shfaqet si asnjëherë më parë. E hipur në motorr, në mes të rrugës, modelja ka ndarë videon duke udhëtuar në mënyrë të pazaktontë.

Më pas modelja ka postuar një tjetër video ku shfaqet e veshur me pantallona xhins të shkurtëra dhe shkruan “Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”, ndërsa e shoqëron me emoji të qeshurash.

 

@boldnews

 

 

Loading...

 

FOTO/ Shokohen pushuesit, një peshkaqen 1.5 metra i gjatë kapet në Vlorë

Ç’po ndodh mes çiftit? Befason Armina Mevlani: Nuk kam nevojë për një burrë