in ,

“Si ato konviktoret qe shikojn noi makin t’bukur”/ Acarohet këngëtarja shqiptare (VIDEO)

Beatrix Ramosaj ka vendosur ta lë pas dore talentin e saj për muzikën duke ju përkushtuar më së shumti modelingut dhe jetës së saj në SHBA.

Herë pas here Betarixi ngre temperaturat në Instagram me foto e video provokuese.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video teksa kërcen për qefin e saj në plazhet e Ibizës.

Përveç shumë komenteve që komplimentojnë këngëtaren bie në sy një komentues i cili e krahason me konviktore.

“imagjino pra shkoi shiptaria n ibiza si e cmenme , si ato konviktoret qe shikojn noi makin t bukur hallakaten komplet ,,, injoranca ska fund”, komentoi ndjekësi…

Duket se ky koment e ka acaruar aq shumë këngëtaren saqë nuk e ka lënë pa i kthyer përgjigje. “Era injorancë po të vjen”, ja kthen Beatrixi.

 

 

Loading...

skagjum\

Vajza e Majlinda Bregut drejt martesës me Erik Fullanin? Fotoja që ngre dyshime

7

Me apo pa të brendshme? Biznesmenia shqiptare fikson ndjekësit me këtë foto