Dikur ai ishte një fans i zjarrtë i Jennifer Lopez, por sot  është i dashuri i saj.

Dhe Alex Rodriguez iu është rikthyer një nga kujtimeve të tij më të vjetra me këngëtaren, pasi gjeti një fotografi kaluara.

Bëhet fjalë për një autograf që diva e muzikës i ka dhënë në albumin e saj 20 vite më parë.

“20 vite më parë kur a superstar i madh global i muzikës pop i dha autograf një lojtari të ri,”-shkruajti 43-vjeçari.

“Për Alex, me dashuri nga Jennifer Lopez”-ka shkruar këngëtarja në foton e albumit.

Çifti raportohet se filloi lidhjen e tyre në vitin 2017.

Jennifer Lopez Dhe Alex Rodriguez1  Sot të lidhur, por dikur fans i saj. Alex publikon autografin e JLo jennifer lopez dhe alex rodriguez1