in

‘S’të njoha fare’: Ndjekësit zhgënjehen nga ndryshimi i Marinës

Kaq e madhe është forca e make up- it sa të shndërron rrënjësisht duke të dhënë një identitet të ri. Të tjerët? Do ta kenë të vështirë/pamundur të të njohin.

Kështu ndodhi me Marina Vjollcën e cila afro 2 javë më parë postoi këtë fotografi në Instagram.

Nisur nga dukja natyrale që e ka karakterizuar moderatoren ndër vite; tonet e errëta, hijëzimet në sy dhe buzët e konturuara e bënë Vjollcën të dukej si kushdo tjetër vetëm Marina jo.

Ky ndryshim nuk është pëlqyer aspak nga një pjesë e konsiderueshme e ndjekësve të saj. Mes Marinës së zakonshme, në dukje thuajse e palyer

View this post on Instagram

Messy but idc tho…😏

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

dhe Marinës së grimuar “rëndë”, siç në përditshmëri shprehemi, komentuesit zgjedhin të parën.

 

Disa prej tyre madje kanë dyshuar për ndonjë ndërhyrje estetike të mundshme.

Duket se pavarësisht sofistikimeve të grimit, natyralja do të jetë gjithmonë pika e dobët e njerëzimit!

 

 

Loading...

anabelmagazine.com

100 vota kundër Metës, miratohet rezoluta në Kuvend

Kohë spastrimesh te Reali, 17 lojtarë me valixhe në duar, zbulohen emrat!