0
in

‘’U bëtë milionerë me injorancën tonë, ju lumtë’’/ Bes Kallaku degjenerohet nga ndjekësi, pasi tha se ka bërë një film

Së fundmi aktori Bes Kallaku bëri të ditur se shumë shpejt do të hedh në tregun e kinematografisë shqiptare një film.

Por kjo gjë nuk është pritur edhe aq mirë nga ndjekësit e tij. Disa prej tyre janë të mendimit se si ai dhe Ermal Mamaqi që disa kohë më parë solli një film për publikun shqiptar u bënë të pasur me injorancën e shqiptarëve.

Projekti mban plotësisht firmën e Bes Kallakut, pasi filmi do të prodhohet nga kompania e tij ‘’Loku Film’’.

Bes Kallaku ka treguar edhe se ka rreth dy vite që punon për zhvillimin e këtij filmi.

Ai ka postuar publikuar në Instagram posterin tipik të një kandidati për deputet apo kryebashkiak.

Në këtë poster tregohet se filmi do të flasë për politikën në Shqipëri.

Në poster shfaqe një slogan, emri i partisë dhe fotoja e kandidatit:

 Falco Laçjani, “Voto Partinë Para Albania. Stop vjedhjes ër ejjj.”

Një prej ndjekësve të aktorit, Bes Kallaku i ka komentuar atij kështu:

I keni rënë lapsit ju me shqiptarët që qeshim me ka*lliqet tuaja dhe të Ermalit. U bot milionera me injorancën tonë. Ju lumtë, i fusni një film pa lidhje leku letër. Qr shenjat e kiametit.’’

Por aktori ka replikuar me ndjekësin e tij duke se shkuar se kur lexon komente të tilla i vjen t’i thotë Zotit, mbylle me kaq.

Komenti i plotë i Bes Kallakut:

Nuk ke faj vllai, fiks shenjat e kiametit. Kur lexo komente dhe arsyetime si ky i yti me vjen t’i them zotit, – Gjatë e ke çu… mbylle me kaq.’’

Mesa duket ndjekësit e aktorit Bes Kallaku nuk e kanë pritur dhe aq mirë këtë lajm, pasi në shumë raste subjektet e filmave shqiptarë prodhuar vitet e fundit nuk kanë rrjedhshmëri dhe ndoshta as lidhje logjike.

@joqalbania.com

Loading...

Pas Holandës edhe Zvicra kundër vizave me Shqipërinë

100 vota kundër Metës, miratohet rezoluta në Kuvend