0
in ,

Uff! Modelja seksi “tërbon” fansat me foto komplet lakuriq, të lë pa frymë me … (FOTO)

Bashkëshortja e portierit amerikan Tim Hauard, Nora Segura ka pushtuar faqet e para të të gjithave mediave rozë.

Modelja seksi njihet për fotot provokuese, ku shpeshherë ka pozuar për revistat më prestigjioze thuajse e zhveshur.  Së fundmi, bukuroshja ka menduar të “godasë” në “Instagram”.

Ajo ka postuar në profilin e saj disa foto nudo, duke shkaktuar “tërmet” te fansat e shumtë që e ndjekin në rrjetet sociale.

Loading...

skagjum\

Më hoqi mbathjet dhe iu tregoi miqëve të saj p****** tim/ Modeli akuza të rënda Katy Perry-t

“Kaubojsi” nxjerr në shitje brunen nudo për 300 euro