in ,

VIDEO/ Aurela Hoxha kërcen me b*thën jashtë, shpërthejnë komentuesit: Trupi yll e mendja fyll

Modelja Aurela Hoxha ka postuar së fundmi në rrjetet sociale një video teksa shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës.

Bukuroshja këtë video e ka realizuar nga pushimet e saj teksa ndodhet në një jaht, por ajo që s’iu ka pëlqyer ndjekësve të saj ka qenë veshja. Ajo shfaqet me bikini minimaliste, që i nxjerrin të pasmet zbuluar.

Kjo ka bërë që ndjekësit të vërsulen në komente ofenduese ndaj saj, duke e etiketuar si ‘baltosje’ e folklorit.

“Kjo nuk është këngë për t’u kërcyer me ktë zhveshje. Është një perlë e folklorit shqiptar po që shumë gjynah sepse nuk i shkon për shtat kjo video,”- shkruan një komentues.

“Po kërcehet veshur jo zhveshur si i ul vlerën këngës e traditave tona me bythë përjashta,”- vijon një tjetër.

“Le nam gjdo video e ke duke kercyer që të dalë trupi mirë gjasme,”- shkruan një tjetër ndjekës.

“Të kisha heq dhe unë Brinjët po me kaq krenari dhe vetëbesim do dilja para kameras,”- vijon një komentues.

“Trupi yll e mendja fyll … Gjithsesi rënsi ka që e ke knaq lokun që t’ka filmu,”– shkruan një ndjekës.

Aurela Hoxha nuk ka nguruar t’i përgjigjet çdo ndjekësi që ka ofenduar dhe kritikuar në profilin e saj.

“Epo në plazh nuk mund të ketë njeri me vete veshje tradicionale. Më falni!”- i është përgjigjur Aurela.

Loading...

skagjum\

2

“Kështu rri dhe qeni im”/ Komentuesi ‘degjeneron’ modelen në Instagram

9

Burri që lindi fëmijë e pranon që meshkujt s’e kuptojnë sesa vuajnë gratë