in ,

Video/ Rrëzohet në pankinë nga infarkti: trajneri i Dinamos në spital me urgjencë

Dinamo Bukuresht-Universitatea Craiova (java e dytë e kampionatit rumun) ka përjetuar minuta frike kur trajneri i skuadrës vendase, Eugen Neagoe, është goditur nga infarkti dhe është rrëzuar përtokë. 51 vjecari është ndihmuar menjëherë nga stafi mjekësor e pastaj është transportuar me ambulancë në spital, ku e ka marrë veten: tani priten kontrollet e mëtjeshme për gjendjen e tij fizike.

Ndeshja, pas 15′ minutash pezullim për ti ardhur në ndihmë Neagoe, ka rinisur për tu mbyllur më pas me rezultatin 0-2.

Loading...

@lapsi.al

‘Ia tregoj unë atij’/Kërcënon Eni Çobani: Do më njohi se kush jam…

Pse i mban këmbët hapur …?/ Ilda Bejleri habit me përgjigjen